Uroczystemu otwarciu biura poselskiego Posła na Sejm Piotra Walkowskiego towarzyszył Prezes PSL – Władysław Kosiniak-Kamysz. Wraz z Prezesem ZW PSL Andrzejem Grzybem, Wicemarszałkiem Krzysztofem Grabowskim, Posłem na Sejm Krzysztofem Paszykiem w uroczystym otwarciu biura, które swoją historią sięga już 1993 roku, kiedy to otworzył je ówczesny Poseł Józef Gruszka, uczestniczyli mieszkańcy południowej Wielkopolski.

Trasa Prezesa PSL po południu wielkopolski rozpoczęła się od odwiedzin wspomnianego Posła Gruszki, który 14 lat temu zachorował „Pamiętamy o nim, bo tworzymy jedną, wielką rodzinę. Pan Józef jest otoczony opieką przez żonę i dzieci. Przekazaliśmy mu nasze pozdrowienia – powiedział prezes PSL.”  Gdy wybiła 13.00 uroczyście otwarto biuro, w którym odbyto pierwszą konferencję prasową. Docelowo wszyscy spotkali się w Gminnym Ośrodku Kultury w Wysocku Wielkim.

media o spotkaniu:

 

Poseł Piotr Walkowski otworzył swoje biuro. Gościem prezes PSL (foto)

 

http://wlkp24.info/wladyslaw-kosiniak-kamysz-gosciem-w-telewizji-proart/?fbclid=IwAR374z_WHKA6Ua9PPtglfAXhfosvF-bbobHmioW8-nu9kEQK5oM-23-XdNY