W piątkowe (21 listopada) popołudnie przez Urzędem Gminy Władysławów Polskie Stronnictwo Ludowe zorganizowało konferencje prasową z udziałem europosła Andrzeja Grzyba.

Konferencja miała na celu oficjalne poparcie Daniela Kusza, który z ramienia ludowców ubiega się fotel wójta gminy Władysławów. W konferencji uczestniczyli przedstawiciele struktur gminnych i powiatowych oraz zwycięzcy wyborów samorządowych do rad gmin, powiatu oraz sejmiku województwa wielkopolskiego. Stąd nikogo nie zdziwiła obecność takich osób, jak Karol Mac, który uzyskał mandat radnego w gminie Turek, Tadeusza Geblera i Krzysztofa Przygońskiego przyszłych radnych powiatowych  oraz Anny Majdy, która najprawdopodobniej uzyskała mandat w Sejmiku Wojewódzkim. Nie zabrakło także szefów struktur powiatowych i gminnych oraz radnego Henryka Trochy.

Więcej na stronie:http://www.iturek.net

ZDJĘCIA

Wczoraj z mieszańcami Międzylesia (gmina Władysławów, powiat turecki) spotkał się Wicemarszałek Sejmu RP Eugeniusz Grzeszczak by wesprzeć przed II turą wyborów PSL-owskiego kandydata na stanowisko wójta Daniela Kusza.