Nowy prezes FML w Wielkopolsce wybrany!

W sobotę 5 stycznia 2013 roku w sali Instytutu Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich odbył się Wielkopolski Zjazd Delegatów Forum Młodych Ludowców. Na prezesa Forum Młodych Ludowców w Wielkopolsce ponownie wybrano Marcina Półrolniczaka.

Spotkanie rozpoczęło się od wniesienia sztandaru i odśpiewania hymnu. W zjeździe udział wzięło ponad 100 delegatów z 24 powiatów województwa wielkopolskiego oraz zaproszeni goście w tym: Prezes Zarządu Wojewódzkiego PSL, Poseł do Parlamentu Europejskiego Andrzej Grzyb, Prezes FML- Dariusz Klimczak, wiecemarszałek Wojciech Jankowiak. [ZDJĘCIA]

„To jest dobra szkoła takiej wewnętrznej demokracji, przygotowania się do pełnienia tych ról społecznych do których w sposób naturalny się dorasta z wiekiem” podsumował Prezes Zarządu Wojewódzki PSL Andrzej Grzyb.

Do wyborów wystartowało dwóch kandydatów Marcin Półrolniczak- przedsiębiorca, prezes zarządu powiatowego PSL w Jarocinie oraz Mateusz Sieradzki-asystent członka zarządu Województwa Wielkopolskiego Krzysztofa Grabowskiego. Obydwoje kandydaci przedstawili swoje osoby, plany i zamierzenia dotyczące przyszłej działalności FML. Po bardzo wyrównanej walce o głos w stosunku 51:50 głosów wygrał Marcin Półrolniczak po raz 2 zostając prezesem wielkopolskiego FML.

[ZDJĘCIA]

 

 

Zjazd FML w mediach:

www.wtkplay.pl

www.radiomerkury.pl