Za tym sukcesem wyborczym stoi wiele osób, którym należy się podziękowanie. W kampanię wyborczą zaangażowani byli liczni samorządowcy, działacze Polskiego Stronnictwa Ludowego i Forum Młodych Ludowców, ZZ CN Młodzi Rolnicy w Wielkopolsce, wolontariusze. Specjalne podziękowania należy skierować również do wszystkich kandydatów, którzy startowali z listy nr 9 w Wielkopolsce i reprezentowali Wielkopolski Punkt Widzenia. Bez Ich zaangażowania i pracy uzyskanie tego wyniku nie byłoby możliwe.

A przede wszystkim dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w wyborach i oddali swój głos na Polskie Stronnictwo Ludowe.

PSL w skali kraju zdobyło 4 mandaty – oprócz Andrzeja Grzyba ponownie w Parlamencie Europejskim mandat Posła pełnić będa Jarosław Kalinowski i Czesław Siekierski. Debiutantem natomiast będzie Krzysztof Hetman, który reprezentuje Województwo Lubelskie.

Powodzenia!

http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/3450399,pelne-wyniki-wyborow-do-pe-w-wielkopolsce-zwyciezyla-po-ile-glosow-zdobyli-kandydaci-liczby,id,t.html

http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/3451033,eurowybory-w-wielkopolsce-byly-powiaty-gdzie-psl-zmiazdzyl-rywali,id,t.html

http://wyborcza.pl/1,91446,16039318,Andrzej_Grzyb.html