ADAM JARUBAS KOLEJNY RAZ W WIELKOPOLSCE

Leszno, Poznań oraz Konin to miasta które tym razem odwiedził Kandydat na Prezydenta RP Adam Jarubas. Wielkopolska jest jednym z ostatnich przystanków kampanii wyborczej Kandydata PSL-u, w trakcie której przejechał ponad 40 tys. km. i spotkał się z ponad 40 tys. osób. „To tak symbolicznie pokazuje, że okrążyliśmy Ziemię. Prowadziliśmy kampanię wśród ludzi a nie na wielkich konwencjach za miliony złotych. Głęboko wierzę, że taki styl prowadzenia kampanii, przesłanie wspólnotowe jakie głoszę trafi do ludzi”

Po spotkaniu z wyborcami w Lesznie Adam Jarubas przejechał do Poznania gdzie podczas konferencji prasowej odpowiadał na pytania licznie zgromadzonych dziennikarzy, a następnie uczestniczył w Forum Samorządowym PSL Województwa Wielkopolskiego.

Adam Jarubas ma nadzieję, że Polacy w niedzielę zdecydują się „wybrać dobrą zmianę pokoleniową w polskiej polityce”.

REKLAMA

Taka zmiana jest potrzebna. I ta wrażliwość samorządowa, którą proponuję, to codzienne rozwiązywanie problemów, tam, na dole – tak jak robiłem to przez ostatnie kilkanaście lat, jest dobrą ofertą. Może zmienić styl tej polityki, polegającej, na nieustannej, jałowej wojnie polsko-polskiej, która do tej pory denerwuje Polaków” – powiedział polityk na konferencji prasowej w Poznaniu.

 

MEDIA O WIZYCIE JARUBASA W WIELKOPOLSCE

 

{AG}Jarubas_poznan{/AG}